:شهرت ما 

 شهرت ما

شرکت املاک و سرمایه گذاری گارودمانا شرکتی با مسئولیت محدود در شهر تهران است. محسن مفید این شرکت را با اشتیاق قوی خود ، دانش و چشم انداز کارآفرینی برای املاک و مستغلات و سرمایه گذاری در سال ۲۰۰۶آغاز کرده است. انواع خدمات این شرکت اجازه خواهد داد که سرمایه گذاران کوچک ، سرمایه گذاران بزرگ ، سازندگان ، شرکت های کارگزاری و شرکت های مالی به تعامل با یکدیگر به صورت محلی و بین المللی در یک موقعیت برنده باشند .
نام این شرکت گارودمانا ، ("خانه ترانه ")، از زبان فارسی باستان "پهلوی" به دلیل همین مفهوم انتخاب شده است.
شرکت املاک و سرمایه گذاری گارودمانا ، یک شرکت تازه تاسیس است، با این حال آن دارای تخصص و همچنین دانش اقتصادی و علمی برای پیشرو بودن در این زمینه است بطوریکه قادر به ارائه راه حل های کامل املاک و سرمایه گذاری است.
به عنوان اولین اولویت مدیریت، ما منافع اقتصادی مشتریان را با بهترین خدمات که سفارشی، موفق و سودآور است ارائه میدهیم. 
انواع خدمات ارائه شده توسط شرکت املاک و سرمایه گذاری گارودمانا سبب شده است سرمایه گذاران کوچک و سرمایه گذاران بزرگ محلی و بین المللی این شرکت را اولین انتخاب خود برای انجام یک معامله در املاک و مستغلات و یا سرمایه گذاری در بازار های بین المللی قرار دهند.
شرکت ما در تهران است و ما قصد داریم برای برآوردن نیازهای مشتریان بصورت محلی و بین المللی فرصت ها را از طریق شبکه های کاری گسترده و بلند شرکت گارودمانا شناسایی کنیم. شرکت ما در حال حاضر درشرف ایجاد همکاری های استراتژیک با شرکت های بین المللی و شرکت های سرمایه گذاری برای خدمت بهتر به مشتریان خود است

  تمامی حقوق این وب سایت متعلق است به شرکت املاک و سرمایه گذاری گارودمانا  1391  ©