:لیست کردن ، بازاریابی و فروش بصورت خصوصی 

رودسر-کلاچای-واجارگاه-مقابل کارخانه چایسازی قندهاری زمین فروشی

واجارگاه، کلاچای، گیلان، ایران زمین برای فروش - 875 متر مربع  

 در گیلان در شهر زیبای کلاچای که مابین رامسر و رودسر واقع شده است در محله آرام و دلنشین واجارگاه در میان زمینهای سرسبز برنج بین جنگل و دریا دو قطعه زمین به مساحت 875  متر مربع با سندهای جداگانه در کنار هم به مساحتهای 421.56 متر و 452.68 متر مربع برای فروش میباشد.

زمینها در یکی از خیابانهای فرعی بلوار واجارگاه در نزدیکی کارخانه چایسازی قندهاری میباشند. زمینها از سه طرف محصور هستند و دیوارکشی شده اند.

بسیار مناسب براس ساخت ویلا و یا سرمایه گذاری میان مدت. فاصله بین کوه و  جنگل و دریا کمتر از دو کیلومتر  به هرکدام میباشد.

لواسان کوچک - ترک مزرعه -سرافرازیان -ارم زمین فروشی

لواسان، تهران، ایران زمین برای فروش - 1440 متر مربع 

 در اول لواسان در یکی از محله های خیلی خوب در خیابان معروف سرافرازیان یک زمین منحصر به فرد برای فروش میباشد

زمین دارای منظره و چشم انداز بسیار زیبای شهر لواسان و کوههای اطراف و دریاچه سد لتیان است

این زمین با دیوارهای سنگی از زمینهای همسایه جدا شده است و کلیه
 امکانات شهری شامل آب و برق و گاز را دارد

در حال حاضر یک ساختمان قدیمی با مساحت 77 متر مربع و با بالکنی
 بسیار زیبا و درختان میوه که بیشتر گیلاس هستند در ملک وجود دارد

با توجه به مکان، قیمت و اندازه و قواره زمین این زمین میتواند یک سرمایه گذاری بسیار خوب در لواسان برای یک نفر که بخواهد از امکانات فعلی زمین استقاده کند و با برنامه ریزی برای ساخت یک ساختمان زیبا در اینده اقدام کند مناسب باشد

Investment Niavaran سرمایه گذاری نیاوران تهران ایران

مرجان , نیاوران , تهران , ایران

زمین همراه با ساختمان نیمه تمام  برای فروش - 460 متر مربع 

در بهترین نقطه تهران در منطقه یک در محله نیاوران در وسط محدوده گل سنگ , مرجان , بوکان و نخجوان ساختمانی با 50 درصد پیشرف کار برای فروش میباشد. 

موقعیت استثنایی این ساختمان دنج و مسکونی بوده و دارای دید منظره بی نظیر تمام شهر تهران برای تمامی طبقات میباشد. همچنین دسترسی به امکانات روز مره و مرکز خرید برای ساکنین در نزدیکی ملک فراهم است. 

مساحت کل ساختمان در حدود 2700 متر مربع در یازده طبقه است که در زمینی بعد از اصلاحیهای موجود به مساحت 460 متر مربع بنا گردیده است. این ساختمان در حدود 50 درصد پیشرفت کار داشته است و دارای گواهی عدم خلاف میباشد. این ساختمان دارای هشت طبقه مسکونی تک واحدی به متراژ 245 متر مربع است.

با در نظر گرفتن شرایط فعلی ,  این ملک ارزشمند مناسب برای سرمایه گذاری و اتمام ساخت بنا به نظر سرمایه گذاران سازندگان و مالکان  جدید محترم آن میباشد.

   تمامی حقوق این وب سایت متعلق است به شرکت املاک و سرمایه گذاری گارودمانا  1391  ©